سالت نیکوتین دستگاه پاد – آشنایی با ماده مصرفی دستگاه پاد + قیمت

مقدمه

شاید در ابتدا این سوال برای شما به وجود بیاید که سالت نیکوتین چیست؟ سالت نیکوتین در واقع نوعی جویس است که اکثرا برای دستگاه پاد مورد استفاده قرار می‌گیرد و در واقع استفاده این ماده در دستگاه ویپ اشتباه است و مختص آن نیست. اگر در این زمینه اطلاعات داشته باشید، حتما نام سالت نیکوتین دستگاه پاد به گوشتان خورده است. این روزها تمامی تولیدکنندگان ایجوس‌های مختلف در حال توسعه و بهبود این ماه مصرفی جدید برای دستگاه پاد هستند.

سالت نیکوتین دستگاه پاد

در حال حاضر با روی کار آمدن سالت نیکوتین، بازار ایجوس‌ها شکل تازه‌ای به خود گرفته است. اگر قصد دارید در خصوص سالت نیکوتین پاد و تفاوت آن با نیکوتین خالص اطلاعات لازم را بدست بیاورید، تا انتهای این مطلب وبلاگ ویپ کوین ایران ما را همراهی کنید.

سالت نیکوتین دستگاه پاد

حتما می‌دانید که از دستگاه‌هایی نظیر ویپ و پاد جهت ترک سیگار استفاده می‌شود. این دستگاه به مرور زمان به افراد سیگاری کمک می‌کنند که به عادت سیگار کشیدن خود پایان دهند، اما باید بدانید که دستگاه ترک سیگار پاد در این فرآیند موفق‌تر بوده است. دستگاه‌های ویپ به علت حجم بالا، سنگینی و دشوار بودن حمل کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرند. در ضمن دستگاه‌های ویپ نمی‌توانند آنطور که باید افراد سیگاری را تحت تاثیر قرار دهند.

سالت نیکوتین دستگاه پاد

اما در خصوص دستگاه ترک سیگار پاد باید به خدمت شما برسانیم که این دستگاه مورد تایید افراد سیگاری بوده و طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است. یکی از مهم‌ترین دلایل این موضوع، سالت نیکوتین است. این ماده شباهت بیشتری به تنباکو سیگار دارد و باعث می‌شود که افراد سیگاری به مرور زمان به آن عادت کنند. در ضمن به این نکته دقت داشته باشید که سالت نیکوتین دستگاه پاد از مضرات بسیار کمی نسبت به سیگار برخوردار است. وجود سالت نیکوتین در دستگاه پاد باعث می‌شود که گلوی شما تا حد مطلوبی احساس سنگینی کند. پیشنهاد می‌کنیم در صورت تمایل برای ترک سیگار و خرید دستگاه پاد، بهترین نوع سالت نیکوتین را تهیه کنید، زیرا کیفیت سالت تأثیر زیادی بر کیفیت استعمال این دستگاه دارد.

سالت نیکوتین برای چه دستگاهی بهتر است؟

شاید این سوال برای شما به وجود آمده باشد که سالت نیکوتین برای چه دستگاهی مناسب است و شما  با استفاده از چه دستگاهی می‌توانید یک تجربه ایده‌آل را برای خود به وجود بیاورید. این نوع سالت برای هر دستگاهی قابل استفاده می‌باشد، اما از این نوع ایجوس به طور معمول در دستگاه‌هایی که قدرت پایین‌تری دارند، استفاده می‌شود.

شاید اصطلاح سالت نیکوتین دستگاه پاد به گوش ما خورده باشد. این نوع دستگاه‌ها بهترین گزینه برای شما هستند. اگر به تازگی با ویپ‌ها آشنا شده‌اید، بهتر است که از دستگاه‌های قلمی با کلیر و مایزرهای ساده استفاده کنید. در بخشی از این مطلب هم اشاره کردیم که استفاده سالت نیکوتین در دستگاه‌های ویپ قدرتمند، اصلا گزینه خوبی به حساب نمی‌آید.

سالت نیکوتین دستگاه پاد

مخزن‌های دهان به ریه یا اصطلاحا MLT هم دیگر گزینه مناسب است که با در اختیار داشتن میزان مقاومت کویل بالاتر می‌توانند در مقدار قدرت پایین‌تر، یک عملکرد مناسب را ارائه کنند. این مخزن‌ها هم برای سالت نیکوتین یک مورد خوب به شمار می‌روند. این نوع از نیکوتین اصلا گزینه پیچیده‌ای نیستند. اگر بخواهیم به طور علمی به این موضوع نگاه کنیم، می‌توان ساعت‌ها راجع به این این مسأله صحبت کرد؛ اما در دنیای ویپ‌ها سالت نیکوتین پیچیدگی خاصی ندارد. در کل اگر که قصد دارید در زمان استفاده از دستگاه پاد زنندگی کمتری را در گلوی خود احساس کنید و همچنین به نیکوتین بیشتری علاقه دارید، نیکوتین سالت دستگاه پاد می‌تواند یک انتخاب خوب برای شما باشد.

نحوه استفاده نیکوتین سالت در ایجوس

کلیه مشکلاتی که تولید سالت نیکوتین پاد برای تولیدکنندگان این ماده به وجود آمده است، به هر نحوی که شده، برطرف شده است. در برخی از آزمایشگاه‌ها، نیکوتین سالت به نحوی تولید می‌شود که یک تجربه مناسب و بهتری را در قیاس با نیکوتین‌های خالص در اختیار مصرف‌کنندگان قرار دهد. این آزمایشگاه‌ها به مرور زمان موفق شدند با افزودن بنزوئیک اسید به ساده‌ترین روش سالت نیکوتین را به نیکوتین خالص بدل کنند. با توجه به نتایجی که توسط این آزمایشگاه‌ها تاکنون منتشر شده است، می‌توان به این نتیجه رسید که سالت نیکوتین دستگاه پاد در مقایسه با دیگر ایجوس‌ها، با سرعت بیشتری وارد خون انسان می‌شود.

مزایا و معایب نیکوتین سالت

همانطور که در ابتدای مطلب نیز اشاره کردیم، دستگاه پاد به ترک سیگار کمک بسیار زیادی می‌کند. سالت نیکوتین دستگاه پاد هم به علت تشابهاتی که با سیگار دارد، کمک بسیار زیادی به ترک سیگار می‌کند. اما این ماده نیز از مزایا و معایب خاص خود برخوردار است که در ادامه این مطلب به این موضوع خواهیم پرداخت.

مزایا

نیکوتین مناسب

 • به طور معمول افرادی که به نیکوتین بالا عادت دارند، از مقدار نیکوتین موجود در سالت نیکوتین راضی هستند. به علت اینکه این نوع از نیکوتین زنندگی کمتری را در گلو ایجاد می‌کند.

مورد استفاده با دستگاه قدرت پایین

 • برای اینکه بتوانید یک حس خوب را در زمان استفاده از پاد تجربه کنید، به مخزن ساب اهم و یک ماد نیاز دارید. در نظر داشته باشید که سالت نیکوتین پاد می‌تواند همان تجربه خوب را حتی به وسیله دستگاه‌های کم قدرت و ارزان‌قیمت در اختیار مصرف‌کنندگان خود قرار دهد.

زنندگی کمتر گلو

 • سالت نیکوتین کمتر گلوی شما را اذیت می‌کند. در واقع این ماده میزان زنندگی اندکی را نسبت به نیکوتین خالص داشته و این یک مزیت بسیار خوب به شمار می‌رود. جالب است بدانید که مقادیر نیکوئتین بالا هم به وسیله این ماده قابل استفاده هستند.

کاهش مصرف مایع جویس

 • برای اینکه توسط این جویس نیکوتین دریافت کنید، نیازی به ویپینگ زیاد ندارید. با توجه به این موضوع مصرف مایع شما به مرور زمان کاهش پیدا می‌کند.

سالت نیکوتین دستگاه پاد

معایب

تولید کم

 • سالت نیکوتین آنطور که باید جای اصلی خود را در بازار پیدا نکرده است. به همین منظور تولید این ماده در قیاس با نیکوتین خالص بسیار کمتر است. با توجه به این موضوع شما در زمان خرید سالت نیکوتین دستگاه پاد با محدودیت‌های نظیر نوع و طعم این ماده رو به رو خواهید شد.

عدم لذت کافی برای ویپ‌ باز‌های حرفه‌ای

 • به این نکته دقت داشته باشید که در صورت خرید دستگاه‌های قدرتمند، به هیچ عنوان از سالت نیکوتین استفاده نکنید، زیرا این ماده برای دستگاه‌های قدرتمند و خود شما بسیار ناخوشایند خواهد بود. بنابراین اگر قصد دارید میزان ویپ خود را کاهش دهید و یا تصمیم ندارید سیگارهای الکترونیکی را امتحان کنید، بهتر است که از نیکوتین خالص استفاده نمایید.

مقدار کم زنندگی گلو

 • برخی از افراد به استفاده بدون زنندگی گلو و روان دستگاه پاد علاقه دارند، اما هستند افرادی که زنندگی گلوی ایجاد شده به وسیله نیکوتین را بیشتر ترجیح می‌دهند. از این رو سالت نیکوتین نمی‌تواند گزینه مطلوبی برای این افراد محسوب شود.

تفاوت میان سالت نیکوتین و نیکوتین خالص

اکثریت ایجوس‌هایی که در بازار به فروش می‌رسند، دارای نیکوتین خالص هستند. با توجه به این موضوع به این نتیجه می‌رسیم که این نوع نیکوتین به طور کاملا مستقیم بر روی بدن شما تاثیرگذار بوده و اعتیادآور نیز می‌باشد. زمانی که هر یک از شرکت‌های تولیدکننده سیگار فرمول تنباکو را طرح می‌کردند، قصد داشتند تا با به کار گرفتن آمونیاک، باعث افزایش مقدار نیکوتین خالص در محصولات خود شوند. با توجه به این مسأله، اعتیادآور بودن نیکوتین در سیگارها افزایش پیدا کرد. در نتیجه مصرف‌کنندگان هم علاقه زیادی به مصرف بیشتر سیگار پیدا می‌کردند.

اما داستان سالت نکوتین کاملا متفاوت است. این ماده در واقع نوع دیگر از نیکوتین به حساب می‌آید. جالب است بدانید که در این ماده نیکوتین خالص به یک نوع خاص از اسید ترکیب می‌شوند. سالت‌ها خودشان اثر قابل توجهی ندارند، اما با واکنش‌های شیمیایی که در زمان به کارگیری دستگاه اتفاق می‌افتد و یا با ترکیباتی که شرکت‌های سازنده این ماده اعمال می‌کنند، سالت‌ها نیز می‌توانند به اعتیادآور شوند. از این رو اغلب شرکت‌های تولیدکننده ایجوس در جهان، نیکوتین خالص را مورد استفاده قرار می‌دهند؛ به دلیل اینکه نیکوتین روند ساده‌تری را طی می‌کند. معمولا برای استفاده از این نیکوتین‌های خالص، شرکت‌های تولیدکننده دردسر نوع جدیدی از نیکوتین را نمی‌پذیرند و استفاده از همان نیکوتین خالص را در دستور کار خود قرار می‌دهند.

خرید سالت نیکوتین دستگاه پاد در ویپ کوین ایران

برای تهیه سالت نیکوتین دستگاه پاد بهتر است که دقت بسیار زیادی داشته باشید؛ زیرا نمونه‌های تقلبی و بی‌کیفیت بسیار زیادی در بازار وجود دارد که با قیمت بالا به فروش می‌رسند. برای خرید سالت نیکوتین دستگاه پاد شما باید به دنبال یک مرکز معتبر باشید. برند این محصول نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

سالت نیکوتین دستگاه پاد

سایت ویپ کوین ایران با سال‌ها سابقه درخشان، گزینه مناسبی برای خرید سالت نیکوتین است. به شما پیشنهاد می‌کنیم که سالت نیکوتین مورد نیاز خود را از این سایت تهیه کنید. علاوه بر اینکه کیفیت سالت نیکوتین در سایت ویپ کوین ایران بسیار بالا بوده و رضایت شما را جلب می‌کند، باید بدانید که قیمت این این محصول نیز برای شما بسیار مقرون بصرفه خواهد بود. در ضمن به این نکته هم دقت داشته باشید که سالت نیکوتین‌های این سایت، از بهترین برندهای دنیا هستند و به نوعی امتحان خود را پس داده‌اند.

سخن پایانی

در این مطلب وبلاگ ویپ کوین ایران با سالت نیکوتین دستگاه پاد آشنا شدیم. نکاتی که در خصوص مزایا و معایب این ماده عنوان شد، می‌تواند کمک بسیار مناسبی برای شما عزیزان باشد. در نهایت امیدواریم با خرید سالت نیکوتین با کیفیت از ویپ کوین ایران، به نتیجه دلخواه خود برسید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دلیل بازگشت وجه

گردونه شانس
برای مشاهده گردونه شانس باید وارد شوید

جوایز گردونه شانس:

 • پانصد امتیاز معادل 50 هزار تومان
 • سیصد امتیاز معادل 30 هزار تومان
 • کد تخفیف 15 درصد
 • کد تخفیف 10 درصد
 • کد تخفیف 5 درصد