مشتریان وفادار

برای مشاهده این بخش باید وارد شوید

در فروشگاه ویپ کوین ایران شما می توانید به عنوان مشتری وفادار و همکاری با ما امتیاز دریافت کنید و با استفاده از امتیازات خود به راحتی از فروشگاه خرید کنید و کد تخفیف دریافت کنید

شما می توانید با ثبت نام , ثبت نظر , خرید , یا معرفی دوستان خود به فروشگاه ما امتیاز دریافت کنید و در پنل کاربری خود امتیازات خود را نقد کنید و یا کد تخفیف برای خرید های خودتان دریافت کنید

روش های دریافت امتیاز

ثبت نام

شما با ثبت نام در سایت ویپ کوین ایران 30 امتیاز دریافت می کنید و می توانید با استفاده از امتیازات خود در خرید های بعدی تخفیف بگیرید.

همچنین با یک بار ثبت نام در سایت و ثبت اطلاعات خود در خرید های بعدی بدون نیاز به پر کردن فرم های ارسال و آدرس خرید های خود را به راحتی در چند کلیک نهایی کنید.

از دیگر مزایای ثبت نام در فروشگاه ویپ کوین ایران اطلاع از آخرین اخبار دنیا ویپ و ویپینک تخفیف ها و حراج ها و محصولات جدید فروشگاه ما است.

خرید

تمامی محصولات فروشگاه ویپ کوین ایران امتیاز مخصوص به خود را دارند که پس از نهایی کردن خرید و پرداخت امتیاز آن ها در حساب شما منظور می شود و می توانید از پنل کاربری خود امتیاز های خود را مشاهده کنید و در خرید های بعدی خود تخفیف بگیرید !

ارسال نظر

ما به نظرات و دیدگاه های مشتریان خود اهمیت ویژه ای میدهیم.

با ثبت نظرات خود در مورد محصولات و خدمات ما ما را در ارائه بهتر خدمات به شما مشتریان عزیز همراهی کنید.

همچنین نظرات و بررسی های شما می تواند کمک بزرگی برای مشتریان دیگر برای انتخاب بهترین محصول بر اساس نیاز آن ها باشد.

شما با ارسال نظر در هر قسمت از وبسایت ویپ کوین ایران امتیاز دریافت می کنید که می توانید این امتیازات را در پنل کاربری خود مدیریت کنید

نکته مهم : حداکثر میزان ارسال دیدگاه ماهانه 50 عدد می باشد و نظراتی که اسپم باشند تایید نخواهند شد

معرفی دوستان

فروشگاه ویپ کوین ایران یکی از قدیمی ترین فعالان در عرضه محصولات ویپ و ترک سیگار همیشه در نظر داشته است بهترین محصولات روز دنیا را با بهترین کیفیت در اختیار مشتریان قرار دهد.

شما با اشتراک گذاری خدمات ما و معرفی دوستان خوب به فروشگاه ما نه تنها لذت خریدی با کیفیت و اورجینال را برای آن ها فراهم می کنید به ازای هر ثبت نام که از طریق لینک معرفی شما انجام شود امتیاز دریافت میکنید.

شما میتوانید لینک اختصاصی خود را در داشبورد خود مشاهده کنید.

همچنینی به ازی هر خرید که از طریق ارجاع های شما انجام شود شما امتیاز اضافه بر امتیاز ثبت نام دریافت می کنید !

اشتراک در شبکه های اجتماعی

با اشتراک گذاری محتوای وبسایت ما در شبکه های اجتماعی می توانید دوستان خود را به فروشگاه ما دعوت کنید و همچنین امتیاز و کد تخفیف دریافت کنید !

نحوه تبدیل امتیازات

شما می توانید با مراجعه به صفحه حساب کاربری خود و یا در سبد خرید خود اقدام به تبدیل امتیازات خود به تخفیف نقدی در سفارشات خود کنید !

سوالات متداول

سبد خرید

دلیل بازگشت وجه

گردونه شانس
برای مشاهده گردونه شانس باید وارد شوید

جوایز گردونه شانس:

  • پانصد امتیاز معادل 50 هزار تومان
  • سیصد امتیاز معادل 30 هزار تومان
  • کد تخفیف 15 درصد
  • کد تخفیف 10 درصد
  • کد تخفیف 5 درصد