سبد خرید

رویه ثبت سفارش

روش های ارسال سفارشات به تهران و شهرستان ها

روشهای ارسال سفارش

1- سفارشات در شهر تهران صرفا توسط ناوگان فروشگاه ویپ کوین ایران ارسال می گردد(ضمناً هزینه ارسال نیز بر عهده مشتری می باشد). 2- در شهرهای مجاور شهر تهران، سفارش ها  توسط شرکت پست نیز ارسال می گردند(هزینه ارسال بر عهده مشتری می باشد). 3- در سایر استان ها غیر از استان تهران، سفارش ها از  طریق شرکت پست جمهوری اسلامی ایران و یا با هماهنگی قبلی برای سفارش به باربری ارسال می گردند. مشتریان می توانند در مرحله ثبت سفارش و استعلام، با تماس تلفنی و هماهنگی با کارشناس پشتیبانی و فروش روش ارسال را انتخاب و هر روش به منزله آگاهی از قوانین و شرایط آن می باشد.

توجه مهم: در مواردی که ارسال توسط شرکت پست یا باربری انتخاب می گردد، مسئولیت فروشگاه صرفاً تحویل سفارش بصورت صحیح و سالم و در حداقل بازه زمانی به شرکت پست یا باربری می باشد. در این موارد فروشگاه مسئولیتی در قبال تاخیر در ارسال یا مشکلات احتمالی آن ندارد. در این موارد و به منظور احتیاط بیشتر، فروشگاه کالا را بر اساس چارچوب شرکت پست یا باربری تا سقف ممکن بیمه می نماید تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی برای مشتریان وجود نداشته باشد، اما در صورت بروز مشکل فروشگاه پاسخگو و پرداخت کننده خسارت نمی باشد.

هزینه ارسال

مشتریان محترم در هنگام ثبت سفارش و استعلام، باید توجه داشته باشند که بجز شهر تهران، سایر شهر های مجاور و شهرستان های سراسر کشور مبلغ 30,000 تومان در هنگام واریز، هزینه ارسال محاسبه خواهد شد و برای ارسال بار به باربری هزینه جداگانه باید پرداخت شود که حتما با تیم پشتیبانی هماهنگی های لازم را قبل از سفارش انجام دهید.

مدت زمان تحویل سفارش ها

سفارش های شهر تهران: مدت زمان تحویل کالاها در شهر تهران در روش ارسال فوری در کمتر از 2 ساعت و در روش ارسال عادی حداکثر یک روز کاری می باشد.

توجه: سفارش های ارسالی شهر تهران به دلیل قابل پیش بینی نبودن مسائلی نظیر ترافیک یا حوداث غیرمترقبه، در یک بازه زمانی 2 تا 3 ساعته که با مشتریان هماهنگ خواهد شد، تحویل می گردند و مشتریان محترم لازم است که در بازه زمانی مشخص شده در محل تحویل کالا حضور داشته باشند، در غیراینصورت مسئولیت و هزینه ارسال مجدد آن بر عهده مشتری می باشد.

سفارش هایی که قرار است از طریق پست یا باربری ارسال گردند، در صورتیکه قبل از ساعت 11 نهایی شده باشند، در همان روز تحویل پست یا باربری خواهند شد، اما چنانچه بعد از این ساعت نهایی شده باشند، در روز کاری بعد تحویل خواهند گردید. شرکت پست و باربری نیز بسته به مقصد کالا، معمولاً 24 تا 48 ساعت کاری بعد کالا را به مقصد خواهند رساند.